Parlament Młodych 2020 [+WIDEO]

W Dzień Dziecka miała miejsce kolejna edycja Parlamentu Młodych Rzeczypospolitej Polskiej. Tematem obrad była Polska i świat po pandemii.

W tym roku parlament dla młodzieży odbył się online, do obejrzenia w formie strumieniowanej na platformie Facebook. Na dole artykułu znajdzie się link do całości kilkugodzinnego nagrania z obrad.

Jeśli chodzi o dobór kandydatów, widzimy przewagę tzw. „lewicy” i „centrystów” jednak nowoczesne podziały polityczne raczej sugerowałyby użyć określenia „globaliści”.

Pojawili się też goście specjalni. Obecni na obradach byli: Paweł Szramka, Radosław Lubczyk, Krzysztof Śmiszek, Artur Dziambor, Janusz Korwin-Mikke, Robert Telus, Szymon Hołownia i Robert Biedroń.

Jedynym przedstawicielem ideowej „prawicy” był członek łańcuckiej Młodzieży Wszechpolskiej. Oto wideo z przemówienie Macieja Fleszara, podkarpackiego patrioty:

Moim zdaniem to bardzo dobra inicjatywa, uczy ona młodzież demokracji. Pomysł mi się w 100% podobał, poznałem tam wiele inteligentnych osób o różnych poglądach politycznych. W mojej opinii było za dużo osób z centrowymi poglądami, gdyby zmniejszyć liczbę posłów z centrum na rzecz kilkunastu osób z lewicy i prawicy -najlepiej z narodowymi poglądami, walka byłaby bardziej zacięta i przy tym wyrównana. W następnym roku też się wybieram oraz mam nadzieję, że zgłosi się więcej osób z naszej organizacji, czyli Młodzieży Wszechpolskiej! – powiedział Maciek specjalnie dla Patriotycznego Podkarpacia.

Całe nagranie dostępne tutaj: PARLAMENT MŁODYCH 2020.

CZYTAJ TAKŻE: Ruszamy z nowym projektem – studiem telewizji internetowej!

One thought on “Parlament Młodych 2020 [+WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.