Krzysztof Bosak odwiedzi Podkarpacie

W pierwszej kolejności odwiedzi Przemyśl, spotkanie z wyborcami odbędzie się o godzinie 12 na Rynku. Stamtąd uda się do Rzeszowa, również na Rynek. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17.30.

Krzysztof Bosak jest żywo związany ze środowiskiem narodowym od początku swojej działalności społecznej, a działać zaczął bardzo wcześnie. Zaczynał w Młodzieży Wszechpolskiej, której był prezesem, potem był posłem z ramienia Ligi Polskich Rodzin.

Od 11 listopada 2012 roku, wraz z posłem Robertem Winnickim, tworzą Ruch Narodowy, który obecnie wchodzi w skład Konfederacji.

Hasłem programowym Bosaka jest Naprzód Polsko, a ma symbolizować dynamikę i młodość. Program zawarł w swojej broszurze pt. Nowy Porządek, która składa się z 27 tez konstytucyjnych.

Na spotkania z Krzysztofem Bosakiem schodzą się tłumy ludzi chcących realnej alternatywy dla duopolu pomiędzy PiS a PO. Sondaże wskazują, że wejście do drugiej tury jest jak najbardziej możliwe.

Wideo z konferencji rzeszowskiej Konfederacji:

Nasze struktury na Podkarpaciu są dosyć silne, dosyć liczne i to chcemy pokazać. Będziemy chcieli się pokazać się jako środowisko, które też pracuje na tego kandydata. To jest, nie tylko spotyka się z ludźmi jako kandydat, ale my jako działacze chcemy być w każdym powiecie, będziemy jeździć z naszym namiotem, tak aby spotkać się z wyborcami w każdym powiecie i przekonywać do głosowania na naszego kandydata. – powiedział Piotr Pomykała przedstawiciel Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, redaktor Patriotycznego Podkarpacia i założyciel Fundacji Wczoraj i Jutro.

Wesprzyj zbiórkę na patriotyczną telewizję regionalną, razem możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.