Wizyta Krzysztofa Bosaka [GALERIA I WIDEO]

Kandydat był pozytywnie zaskoczony i zainspirowany Podkarpaciem. W Rzeszowie mówił m.in. o 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich. Usłyszał również życzenia urodzinowe od środowiska narodowego z Podkarpacia.

Apeluję o wyodrębnienie 21. Brygady Strzelców Podhalańskich i sformowanie na jej bazie odrębnej, nowej dywizji wojskowej. Rząd Platformy Obywatelskiej zawężał możliwości obronne naszego państwa, zlikwidował kolejne dywizje. Rząd PiS-u przystąpił do ich odtwarzania, ale nie odbywa się to z żadnym logicznym i przejrzystym planem. 21. Brygada Strzelców Podhalańskich została włączona w struktury dywizji, której siedziba ustalona została w Siedlcach. Nie ma w tym większej logiki natomiast zwiększenie obronności na odcinku wschodnim wymaga odpowiedniej uwagi – mówił kandydat.

Krzysztof wyraził swoją dumę z wyborców na Podkarpaciu i tutejszej młodzieży. Zachęcał również do wspierania naszego portalu. Sztab Krzysztofa przewiduje dotychczasowy rekord frekwencji właśnie w Rzeszowie.

Marcin Kowalski, prezes okręgu podkarpackiego Młodzieży Wszechpolskiej, miał okazję wypowiedzieć kilka słów na temat obecnej sytuacji w Radzie Miasta Przemyśl.

GALERIA

Przemyśl

Rzeszów

Zdjęcia robione przez Dawida Tabora z Młodzież Wszechpolska Rzeszów

Podoba ci się nasza praca? Wesprzyj budowę studia: LINK Możesz też rozpowszechniać owoce naszego zaangażowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.